iPhone telefonlarda bu gizli özelliği biliyor musunuz?

iPhone telefonlarda bu gizli özelliği biliyor musunuz?

iPhone telefonlarda bu gizli özelliği biliyor musunuz? Eminim bir çoğunuz bu şekilde başlayan bir soru ile karşılaşmıştır. İşte tam da bu noktada insanların merakına yenilerek zaten bilinen bir bilgiyi öğrenmek için zaman harcamasına veya lüzumsuz bir bilgi öğrenmesine vesile olan bir yığın içerik dolanır oldu ortalıkta.

Bu yazıda üzülerek söylüyorum ki herhangi bir gizli özellik sizlere sunulmayacaktır ama bu tür bilgi verdiklerini öne sürenlere itimat etmemeniz gerektiği bilgisine ulaşacaksınız.

Teknolojiden az da olsa anlayan birinin bu tür bilgilerin gerçeği yansıtmadığını çok iyi bilir Bu tür bilgilerin bir sır olmaktan ziyade bilinirliğinin az olması bu tür bilgilerin cazibeli hale gelmesini sağlamaktadır. 

Bu tür gizemli bilgilerin her ne kadar olmadığını söylemiş olsam da bazı bölümlere gizlenmiş çok farklı alanlara yönlendiren ufak uygulamalar da yok değil ( Küçük ve basit oyunlar gibi )

Öncelikle telefonlarda var olan ve gizli bir bilgi gibi sunular bu tür özellikler o telefonu üretenler tarafından bir gizem olması amacı ile değil insanların hayatını kolaylaştırması için oluşturulmuştur ancak zaman içerisinde çok iyi bir reklam malzemesi halini alması ile telefon üreticilerinin de işine gelir hale gelmiştir.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Bu yazıya henüz yorum veya ekleme yapılmamıştır, ilk yorum veya ekleme yapan siz olun.

Bir Yorum veya bilgi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*

Önceki Yazı

Benzer Yazılar