Blog siteniz için en çok tercih edilen Reklam siteleri

Blog siteniz için en çok tercih edilen Reklam siteleri

Öncelikle yeni  blog sitesi açmış olan arkadaşlara bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum;

Bu hayatta insanların yaptıkları bir çok olayın temelinde kendi şahsi beklentilerinin karşılanması yer almaktadır. İşte bu noktada da blog sitesi açan bir ferdin bunu yaparken ilk hedefi para kazanmak olmaktadır bu da içerik üretmekten çok para kazanma odaklı olmaktadırlar bu durumda başarısızlık veya geç gelen bir başarı olarak kişiye dönüş yapmakta.

Bu yazıyı okuyor iseniz ve blog siteniz için reklam veren internet siteleri arıyorsanız kendinize şu soruları sormalısınız ve ondan sonra reklam veren siteleri aramaya devam etmelisiniz.

  • Blog sitemin içerisinde kendim tarafından veya yazarlarım tarafından oluşturulmuş en az 500 içerik var mı?
  • Blog sitenin günlük tekil ziyaretçi sayısı 5000 üzeri mi? (5K)
  • Reklam gelirim olmasa da ben bu işi yapmaya devam eder miyim?
  • Yaptığınız işi gerçekten kaliteli ve faydalı olması için mi yapıyorsunuz?

Bu sorulara cevaplarınız EVET ise;

1 Numara : (Tartışmasız Lider) Google AdSense

İnternet dünyasının en çok ziyaret edilen sitesi olma unvanını elinde bulunduran Google reklam veren site konusunda da tartışmasız liderdir. Google AdSense olarak bilinen bu Google servisi kendi resmi internet sitesinde de dediği gibi 2milyon kişinin AdSense’ yi seçmiş olması bunu en iyi kanıtlıyor olsa gerek. Oldukça sert bir kabul politikası güden Google Servisine abone olmak ve reklam yayınlamaya başlamak oldukça zor. Programa kabul edilebilmeniz için öncelikle özgün içerikler üreten ve belirli bir noktaya gelmiş bir site olmanız gerekmektedir. Ayrıca kendi reklamınıza deneme amaçlı da olsa asla tıklamayın.

Google AdSense ye başvuruda bulunmadan önce burada yer alan kabul politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Google AdSense resmi internet sitesi için tıklayınız.

2 Numara : Criteo

Son yıllarda reklam verenler için iyi bir alternatif olma özelliğini eline alan Criteo yüksek ilgi odaklı reklam yayınlaması ile oldukça iyi sonuçlar elde edebilmekte. Criteo resmi internet sitesi için tıklayınız.

3 Numara: Admatic

Yerli reklam firması olarak en çok tercih edilen Admatic reklam konusunda oldukça başarılı bir yapıya sahip. Yüksek trafiğe sahip birçok internet sitesi Admatic reklamı yayınlamakta. Admatic resmi internet sitesi için tıklayınız.

4 Numara: ReklamStore 

Yerli reklam sitelerinden olan Reklamstore şimdiye kadar oldukça başarılı bir çizgi izlemeyi başarmış durumda. ReklamStore resmi internet sitesi için tıklayınız.

5 Numara: Infolinks

İçerik yazılarınızda yer alan kelimelere reklam eklemenizi sağlayan bu site reklam konusunda oldukça tecrübeli sitelerden biri. Resmi internet sitesi için tıklayınız.

Burada yüzlerce site adresi yazmamız mümkün ancak sundukları hizmet ve tercih edilmelerine göre şahsi düşünceme göre sıraladığım bu siteler şimdilik işinizi görecektir. Zaten trafik artışı sonrasında fikir ve yetenek olarak çok daha fazlasına erişiyor olacaksınız.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Bu yazıya henüz yorum veya ekleme yapılmamıştır, ilk yorum veya ekleme yapan siz olun.

Bir Yorum veya bilgi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar