Bilgisayarınızı Telefona Dönüştürün (BlueStacks)

Bilgisayarınızı Telefona Dönüştürün (BlueStacks)

Cep telefonları için geliştirilmiş bir çok uygulama maalesef bilgisayarlarımızda kullanılamamaktadır. İşte tamda bu noktada bilgisayarınızı telefon gibi kullanmanızı sağlayan son derece etkili bir program imdadımıza yetişiyor.

BlueStacks adındaki bu program bilgisayarınız tıpkı bir tablet miş gibi davranmasını sağlıyor ve bu sayede Mobil platformlar için geliştirilen uygulamaları kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızın yazılım yapısına hiç bir zarar vermeyen bu program bir tarayıcı penceresi gibi olduğundan kolayca simge durumuna ve ekranı kaplama gibi özellikleri de kullanmana izin vermektedir.

Ayrıca içerisinde barındırdığı MEDIA MANAGE uygulaması sayesinde windows işletim sisteminizde ( yani bilgisayarınızda ) kayıtlı olan resim vs. dosyaları bu programın içerisine aktarabiliyorsunuz bu sayede tıpkı telefonda var olan resimleri kullanıyor gibi bilgisayarınızda var olan resim vs. kullanabiliyorsunuz.

Programın en kötü tarafı ( bence ) yüklediğiniz uygulamaların kısayol simgelerinin bilgisayar masa üstüne de ekleniyor olması. Çok fazla incelemedim ama belki ayarlardan kapama vardır bilen arkadaşların yorum kısmına yazmasını rıca ederim.

Ayrıca programın ücretli sürümünde arak plan değiştirme ve reklamsız program gibi özellikler mevcut. Aslında alınabilecek güzellikte bir program ancak aylık ve yıllık abonelik sistemi var buda süre kısıtlaması olması cazibesini yitirmesine neden oluyor.

BlueStacks Programını daha detaylı incelemek ve indirmek için https://www.bluestacks.com/tr/index.html adresini ziyaret edebilirsiniz. ( Bu programı bilgisayarınıza kurmadan önce mutlaka virüs taramasından geçiriniz.)

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Bu yazıya henüz yorum veya ekleme yapılmamıştır, ilk yorum veya ekleme yapan siz olun.

Bir Yorum veya bilgi Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar